Басты бет » Ауыл жаңалықтары » ЖАРЫСТАР АСТАНА КҮНІ МЕРЕКЕСІНЕ АРНАЛДЫ

ЖАРЫСТАР АСТАНА КҮНІ МЕРЕКЕСІНЕ АРНАЛДЫ

Шардара аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі және Түркістан облыстық №4 олимпиада резервінің мамандандырылған балалар- жасөспірімдер спорт мектебінің ұйымдастыруымен 2019 жыл — Жастар жылы аясында Астана күні мерекесіне арналған Армрестлинг, ауыр атлетика, гір көтеру спорты, ядро және найза лақтырудан Шардара аудандық жарысы болып өтті.


Ауданымыздың кіл мықты спортшылары қатысқан , қызықты әрі тартысты өткен сайыстың қорытындысы бойынша Армрестлингтен ұлдар арасында
25 келі салмақта: І орын- Момын А, ІІ орын- Сайлау Н, ІІІ орын — Амангелді Д
30 келі салмақта: І орын — Сапарxан Б, ІІ орын — Амангелді А, ІІІ орын — Маманияз Ж
35 келі салмақта: І орын — Қайназар Е, ІІ орын — Тоқташ Б, ІІІ орын — Сарыбай Е
40 келі салмақта: І орын — Муxамбетов Ж, ІІ орын — Сағындық Н, ІІІ орын — Әбдімәлік С
45 келі салмақта: І орын — Шадмантай Б, ІІ орын — Тұрғанбек Т, ІІІ орын- Әділбекұлы Ә
50 келі салмақта: І орын — Нұрмаxанбет Д, ІІ орын — Асылxан Е, Шадмантай М
55 келі салмақта: І орын — Бекжігіт А, ІІ орын — Әуезов Н, ІІІ орын — Жүсіп А
60 келі салмақта: І орын — Досымбек Н, ІІ орын — Оразғали Ғ, ІІІ орын — Полат Е
65 келі салмақта: І орын — Бекжігіт Ж, ІІ орын — Қарлыбай Б, ІІІ орын — Әуезов Д
+65 келі салмақта: І орын — Еран А, ІІ орын — Абдраxман Б, ІІІ орын — Зұлпыxар Б жеңіс тұғырынан көрінсе.
Қыздар арасында 45 келі салмақта:
І орын — Зиядулла Н, ІІ орын — Сретай А, ІІІ орын — Орынбек Л
50 келі салмақта: І орын — Абдулла А, ІІ орын — Бақытқызы Ә, ІІІ орын — Серікбай А
55 келі салмақта: І орын — Жақып М, ІІ орын — Тазабек З, ІІІ орын — Нарзан Ж.
60 келі салмақта: І орын — Камал Ұ, ІІ орын — Мұрат Д, ІІІ орын — Мәлік А жүлделі орындардан көрінді.
Гір көтеру спортынан 38 келі салмақта: І орын — Өсербай Н, ІІ орын — Алпыс Нурислам, ІІІ орын — Базарбай Ерасыл
43 келі салмақта: І орын — Ергеш Е, ІІ орын — Бақыт И, ІІІ орын — Зұлыпxар Саят
48 келі салмақта: І орын — Сыдық Ж, ІІ орын — Алпыс Дияс, ІІІ орын — Шадман Н
+53 келі салмақта: І орын — Шынтанов Б, ІІ орын — Әуесбек М, ІІІ орын — Амандық А
Қыздар арасында +48 келі салмақта
І орын — Серікбай Асем, ІІ орын — Серікбай Аяулым сынды гір тасын көтеруші шеберлер жеңіске жетті.
Ауыр атлетикадан
30 келіде І орын — Қоймаған Нурдаулет,ІІ орын — Нурман Заңғар, ІІІ орын — Алимамет Мұстафа
38 келіде І орын — Сарымсақ Абай, ІІ орын — Қойбағар Нурасыл, ІІІ орын — Мырзабек Дінмухаммед
49 келіде І орын — Тұрғанбай Алишер ,2 ІІ орын — Арапбай Жанасыл , ІІІ орын Ирсалин Нұрмухаммед
60 келіде І орын — Байзақ Бекмухаммед , ІІ орын — Елубай Қуатхан,ІІІ орын — Бурxан Рахымжан
+60 келі малмақта : І орын -Аманбек Медет , ІІ орын — Берікбосын Нұрхат, ІІІ орын — Амангелді Дәулет
Қыздар арасында
45 келіде І орын — Ерімбет Аружан, ІІ орын — Турсынбай Аяжан , ІІІ орын — Қабыл Жаннсая
55 келіде 1 орын — Зұлпыхар Арайлым,ІІ орын — Идрис Аяжан, ІІІ орын — Сандыбай Адия жеңіске жетті.
Ядро лақтырудан
Ұлдар арасында
І орын — Елікбаев Бексұлтан
ІІ орын — Өмір Марат
ІІІ орын — Мамыр Бауыржан
Қыздар арасында
І орын — Ергешова Мадина
ІІ орын — Орынбаева Ақерке
ІІІ орын — Турсыналиева Амина
Найза лақтырудан
І орын — Момын Нұрдаулет
ІІ орын — Кенжебек Рысбек
ІІІ орын — Сапарбай Ыстай

Салауатты өмір салтын ұстанып , Астана күніне арналған жарыстарда топ жарған спортшыларды, жеңістерімен құттықтаймыз!

Пікір жазу

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*